Сипаттамасы:
KEDI GBZ-430B сымсыз еден жуу машинасы. Диаметрі 430 мм дискілі щеткасы бар KEDI 410B сымсыз еден жуу машинасы өнімділік сапасы, ықшам өлшемі және тазалау тиімділігі үшін жоғары бағаланады. KEDI 430B моделі 3000 м2-ге дейінгі орташа өлшемді бөлмелерде, соның ішінде пішіні дұрыс емес және төселген бөлмелерде техникалық қызмет көрсету үшін ең қолайлы. Машина полипропилен щеткасымен, сондай-ақ зарядтау құрылғысы бар қайта зарядталатын батареялар жинағымен бірге жұмысқа толығымен дайын күйінде жеткізіледі.
Қолдану:
Кеңсе ғимараттарының, білім беру, балалар және медициналық мекемелердің едендеріндегі, спорт залдары мен фитнес орталықтарындағы, сұлулық салондарындағы, бөлшек сауда дүкендеріндегі, жылжымалы құрамдағы беттерді тазалау және тазалау. жер үсті және жер асты көліктері, вокзалдар, әуежайлар, қонақүйлер, пәтерлер, жеке үйлер және т.б.
Жабдықталуы және артықшылықтары:
Аккумуляторлық нұсқа жоғары маневрлікті және жету қиын жерлерге қолжетімділікті қамтамасыз етеді.
Шудың төмен деңгейі жұмыс уақытында қоғамдық орындарда тазалауға мүмкіндік береді.
Резервуарлар соққыға төзімді полиэтиленнен жасалған және босатуға ыңғайлы болу үшін алынбалы.
Таза су ыдысы шашырауды тудырмай, шлангпен немесе шелекпен толтыруға арналған ыңғайлы кең саңылаумен жабдықталған.
Қылқалам басы биіктігі бойынша реттеледі және қауіпсіз тасымалдау үшін педальмен оңай көтеріледі.
Қылқаламды орнату арнайы құралдарды пайдалануды қажет етпейді.
Әртүрлі қаттылық дәрежесіндегі щеткалар мен төсемдерді пайдалану мүмкіндігі.
Жеткізу жиынтығы:
Полипропиленнен жасалған қылшықтары бар дискілі щетка (430 мм).
Сорғыш арқалық.
Резеңке сквидж (ылғал жинайтын қалақ).
Тасымалдау дөңгелектері.
Аккумуляторлық батареялар жиынтығы (12В/110Ач), 2 дана.
Сыртқы зарядтау құрылғысы (24В/15А).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kedi |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жуу ерітіндісіне арналған бак | 42 л |
| Пайдаланылған ерітіндіге арналған бак | 47 л |
| Салмақ | 80 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Щеткалардың бетке түсіретін қысымы | 25 г/см2 |
| щетка саны | 1 д. (дана) |
| Максималды жұмыс ені | 430 мм |
| Номиналды қуат | 550 Вт |
| Аудан бойынша өнімділік | 1700 кв. м/сағ |
| Операторға арналған орын | Жоқ |
| қуат алу түрі | аккумулятор |
| Шу деңгейі | 75 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 520 мм |
| Ұзындығы | 1120 мм |
| Ені | 960 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 18 сәуір 2026
