Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Оператор орны бар еден жуу машинасы KEDI GBZ-760.
Сіздердің назарларыңызға KEDI GBZ-760 өнімділігі жоғары автономды өздігінен жүретін еден жуу машинасын ұсынамыз. Машина үлкен аумақтардың қатты ластанған бөлмелерін жылдам тазалауға арналған. Еден жуу машинасы KEDI GBZ-760B – операторға арналған отырғышы, автоматты тартқыш жетегі, жұмыс ені 76 см болатын екі дискілі щеткасы бар аккумуляторлық модель. Бұл қарапайым және сенімді машина, ең аз күрделі электроника. Қылқаламдардың үлкен жұмыс ені (76 см.) 10 000 шаршы метрге дейінгі үй-жайларды тазалау үшін машинаны пайдалануға мүмкіндік береді. м. Оператор орындығы бар бұл еден жуу машинасы сенімді және қарапайым. Құрылғы жұмысқа толық дайын күйінде, дискілі щеткалармен, сорғыш арқалық жинағымен, резеңке таспалармен, зарядтағышпен бірге қайта зарядталатын батареялар жиынтығымен жеткізіледі.
Құрылымдық жағынан машина өте маневрлі, бұл оның 80 сантиметрлік есік ойықтарынан өтуіне мүмкіндік береді.
Сіздердің назарларыңызға KEDI GBZ-760 өнімділігі жоғары автономды өздігінен жүретін еден жуу машинасын ұсынамыз. Машина үлкен аумақтардың қатты ластанған бөлмелерін жылдам тазалауға арналған. Еден жуу машинасы KEDI GBZ-760B – операторға арналған отырғышы, автоматты тартқыш жетегі, жұмыс ені 76 см болатын екі дискілі щеткасы бар аккумуляторлық модель. Бұл қарапайым және сенімді машина, ең аз күрделі электроника. Қылқаламдардың үлкен жұмыс ені (76 см.) 10 000 шаршы метрге дейінгі үй-жайларды тазалау үшін машинаны пайдалануға мүмкіндік береді. м. Оператор орындығы бар бұл еден жуу машинасы сенімді және қарапайым. Құрылғы жұмысқа толық дайын күйінде, дискілі щеткалармен, сорғыш арқалық жинағымен, резеңке таспалармен, зарядтағышпен бірге қайта зарядталатын батареялар жиынтығымен жеткізіледі.
Құрылымдық жағынан машина өте маневрлі, бұл оның 80 сантиметрлік есік ойықтарынан өтуіне мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kedi |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жуу ерітіндісіне арналған бак | 110 л |
| Пайдаланылған ерітіндіге арналған бак | 125 л |
| Салмақ | 230 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Щеткалардың бетке түсіретін қысымы | 25 г/см2 |
| щетка саны | 2 д. (дана) |
| Максималды жұмыс ені | 760 мм |
| Номиналды қуат | 800 Вт |
| Аудан бойынша өнімділік | 4000 кв. м/сағ |
| Операторға арналған орын | Иә |
| қуат алу түрі | аккумулятор |
| Шу деңгейі | 70 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1590 мм |
| Ұзындығы | 1660 мм |
| Ені | 780 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 20 мамыр 2026
