Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Еден жуу машинасы KEDI GBZ-660.
Операторға арналған отырғышы, автоматты тартқыш жетегі, жұмыс ені 66 см болатын екі дискілі щеткасы бар аккумуляторлық модель. Бұл қарапайым және сенімді машина, ең аз күрделі электроника. Қылқаламдардың үлкен жұмыс ені (66 см.) үй-жайларды тазалау үшін машинаны 8 000 шаршы метрге дейін пайдалануға мүмкіндік береді. м. Оператор орындығы бар бұл еден жуу машинасы сенімді және қарапайым. Құрылғы жұмысқа толық дайын күйінде, дискілі щеткалармен, сорғыш арқалық жинағымен, резеңке таспалармен, зарядтағышпен бірге қайта зарядталатын батареялар жиынтығымен жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kedi |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жуу ерітіндісіне арналған бак | 70 л |
| Пайдаланылған ерітіндіге арналған бак | 85 л |
| Салмақ | 220 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Щеткалардың бетке түсіретін қысымы | 25 г/см2 |
| щетка саны | 1 д. (дана) |
| Максималды жұмыс ені | 530 мм |
| Номиналды қуат | 650 Вт |
| Аудан бойынша өнімділік | 3600 кв. м/сағ |
| Операторға арналған орын | Иә |
| қуат алу түрі | аккумулятор |
| Шу деңгейі | 70 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 620 мм |
| Ұзындығы | 1980 мм |
| Ені | 1030 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




Жіберу 19 мамыр 2026
