Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KEDI GBZ-350B сымсыз еден жуу машинасы.
Бұл машина 1500 шаршы метрден шағын аумақтарға арналған.м жоғары маневрлік қабілетке ие, бұл оның қол жетпейтін жерлерде, мысалы, лифттерде жұмыс істеуге және тазалауға мүмкіндік береді. Аккумуляторлық батареялардың арқасында машинаны электр розеткалары жоқ залдар мен бөлмелерде пайдалануға болады. Бактардың лайықты сыйымдылығы 110-120 шаршы метрді алып тастауға мүмкіндік береді. бір толтырылған резервуардағы метрлер.
Жинақтау:
- диаметрі 350 мм щетка. қаттылығы орташа;
- параболалық сорғыш арқалық;
- аккумуляторлық батарея 12В/38А/сағ, 2 дана;
- құрылғыға орнатылған зарядтау құрылғысы;
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kedi |
| Өндіруші ел | Қытай |
| қуат алу түрі | 220В желісі |
| Номиналды қуат | 400 Вт |
| Аудан бойынша өнімділік | 1000 кв. м/сағ |
| Жуу ерітіндісіне арналған бак | 11 л |
| Пайдаланылған ерітіндіге арналған бак | 13 л |
| Операторға арналған орын | Жоқ |
| щетка саны | 1 д. (дана) |
| Максималды жұмыс ені | 350 мм |
| Щеткалардың бетке түсіретін қысымы | 18 г/см2 |
| Шу деңгейі | 70 дБ |
| Салмақ | 40 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 720 мм |
| Ені | 440 мм |
| Биіктігі | 900 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
