Аса ықшам еден жуу машинасы.
Дүкендер, санитарлық тораптар, мейрамханалар, фойелер және т.б. сияқты көлік қозғалысы көп 500 шаршы метрге дейінгі шағын аумақтар үшін өте қолайлы. Машина 220В тұрмыстық желіден қуат алады. Ұзындығы 10 метр кабельдің арқасында үлкен аумақта жұмыс істеуге болады, бүкіл бөлмені тазалау оңай. Эргономикалық дизайн, еңбекті үнемдеу, бір қолмен жұмыс істеуге болады. Тұтқаның бұрышын 45 градус ішінде реттеуге болады.
Ыңғайлылық оның күшті тұсы болып табылады, тұрақ үшін аз орын қажет және тасымалдауға ыңғайлы. Тікелей және кері кептіру кезінде бірегей сорғыш қондырғы еденнен 99%-ға дейін суды кетіреді. Бір тазалау және кептіру процесі кір қалдықтарының аз болуын қамтамасыз етеді, ал төмен щетка басы сөрелердің, сөрелердің және жиһаздың астына жылдам және кедергісіз қол жеткізуге мүмкіндік береді. Инновациялық машина GBZ-380A өзінің ықшам конструкциясының арқасында жоғары маневрлілігімен ерекшеленеді. Модель қарапайым және икемді басқарудың артықшылықтарына ие, бұрылу радиусы аз және қарапайым еден тазалағыш жете алмайтын тар және аласа жерлерді тазалай алады. Жұмысқа қажетті ең төменгі биіктік - 200 мм. Машинаның конструкциясы кәдімгі тік шаңсорғыштарға ұқсас, бірақ басқа машиналар тым ауыр және қолмен тазалау әдістері қажетті нәтиже бермеген жағдайда пайдалануға болады. Ұзындығы 380 мм және диаметрі 100 мм роликті щетка қатты ластануларды жақсы тазартады. Плита аралық жіктерді тазалау ыңғайлы. Қылқаламның екі жағына екі сорғыш жолақ орнатылған, сондықтан бетті басқа еден жуғыштар сияқты алға жылжытқанда ғана емес, сонымен қатар артқа да тазалауға болады. Көлемі 3 литр таза суға арналған бак, пайдаланылған ерітіндіге арналған бак 4 литр. Бактардың ықшам орналасуы су мен жуғыш затты үнемдеуге мүмкіндік береді. Электр желісінен қоректенетіндіктен, үздіксіз ұзақ мерзімді жұмыс мүмкін болады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kedi |
| Өндіруші ел | Қытай |
| қуат алу түрі | 220В желісі |
| Номиналды қуат | 1100 Вт |
| Аудан бойынша өнімділік | 500 кв. м/сағ |
| Жуу ерітіндісіне арналған бак | 4 л |
| Пайдаланылған ерітіндіге арналған бак | 5 л |
| Операторға арналған орын | Жоқ |
| щетка саны | 1 д. (дана) |
| Максималды жұмыс ені | 330 мм |
| Шу деңгейі | 65 дБ |
| Салмақ | 10 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Баудың ұзындығы | 12 м |
| Едендерді тазалау түрі | жалпы тазалау, ысқылау |
| Қылқаламның айналу жиілігі | 1800 айн/мин |
| Тамақтандыру | Желі 220В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 390 мм |
| Ені | 435 мм |
| Биіктігі | 1135 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жұмыс ені | 600 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз









