Сипаттамасы:
KEDI GBZ-530B сымсыз еден жуу машинасы
Машина полипропилен щеткасымен, сондай-ақ зарядтау құрылғысы бар қайта зарядталатын батареялар жинағымен бірге жұмысқа толығымен дайын күйінде жеткізіледі.
Техникалық сипаттамалар
Кернеуі: 24 Вт
Батареялардың сыйымдылығы: 100Амп/сағ С5 кезінде
Батареялардың бір зарядының жұмыс істеу уақыты: 4 сағат
Сору арқалығының ені: 740 мм
Қылқаламның диаметрі: 500 мм
Қылқаламның айналу жылдамдығы: 180 Айн/мин
Қылқаламды басу күші: 30 кг
Өнімділік: 2200м кв/сағ
Таза су ыдысының көлемі: 42 литр
Лас су ыдысының көлемі: 47 литр
Қылқалам қозғалтқышының қуаты: 550 Вт
Вакуумдық турбинаның қуаты: 370 Вт
Максималды еңіс: 2%
Шудың деңгейі төмен:75дБ
Өлшемдері (К/Е/Е): 1120*960*520мм
Аккумуляторларсыз машинаның салмағы: 75 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kedi |
| Өндіруші ел | Италия |
| қуат алу түрі | аккумулятор |
| Номиналды қуат | 550 Вт |
| Аудан бойынша өнімділік | 2200 кв. м/сағ |
| Жуу ерітіндісіне арналған бак | 42 л |
| Пайдаланылған ерітіндіге арналған бак | 47 л |
| Операторға арналған орын | Жоқ |
| щетка саны | 1 д. (дана) |
| Максималды жұмыс ені | 500 мм |
| Щеткалардың бетке түсіретін қысымы | 25 г/см2 |
| Шу деңгейі | 75 дБ |
| Салмақ | 75 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1120 мм |
| Ені | 960 мм |
| Биіктігі | 520 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
