Еденді жууға арналған аккумуляторлық машина
Еден жуу машинасы KEDI GBZ-181B үшін тамаша шешім үй-жайларды сапалы тазалау шағын алаңмен. Еденді бір қадамда тазалайды, жуады және кептіреді, нәтижесінде беті таза және құрғақ болады. Тазалау тиімділігі дәстүрлі қолмен жұмыс істеуге қарағанда 10 есе жоғары. Еден жуғыштың корпусы берік материалдардан жасалған, сондықтан механикалық зақымға төзімді. Ықшам өлшемдер әртүрлі заттармен қапталған тар жолдар мен бөлмелерді тазалауға мүмкіндік береді. Машина 325 айн/мин жылдамдықпен айналатын және бетті сапалы тазалауды қамтамасыз ете отырып, кез келген кірді кетіруге мүмкіндік беретін екі щеткамен жабдықталған. Модель таза еденді қалдырып, еденнен лас суды тиімді жинайтын вакуумдық сорғымен жабдықталған. Екі резервуарды қамтиды: су мен тазартқыш химикаттарға арналған резервуар және қалдық ерітіндіге арналған резервуар. Литий батареялары бір сағат бойы офлайн режимде жұмыс істеуді қамтамасыз етеді және батареяларды небәрі 2 сағатта зарядтайды. Жеткілікті үлкен резервуарлар мен 2 щетка ұқсас өнімділікті қамтамасыз етеді өнімділік үлкен класты машиналар.
GBZ-181 еден жуу машинасы — бұл ықшам конструкциясы, қарапайым, икемді және оңай жұмыс істейтін, екі щеткалы еден жууға арналған толық инновациялық машина. Ол өлі бұрыштарды қалдырмай, төмен және тар жерлерді оңай алып тастайды. Негізінен кеңселер, кафелер, кинотеатрлар, ауруханалар, қонақүйлер және т.б. үшін жарамды.
Артықшылықтары:
● Қарапайым жұмыс, жұмысты бастау оңай және тазалау тиімділігі қолмен жұмыс істеуге қарағанда бірнеше есе жоғары;
● Жақсы тазалау әсері, қолданғаннан кейін еден таза және жарқын болады;
● Интеллектуалды басқару панелі, 360° икемді бұрылыс;
● Саңылауларды/бұрыштарды лас бұрыштар қалдырмай тазалау;
● Жаңа дизайндағы үлкен аумақты жарықдиодты жарықтандыру, үлкен сыйымдылығы 5 л таза су ыдысы, жуу арқылы жылдам тазалау.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kedi |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Номиналды қуат | 650 Вт |
| Аудан бойынша өнімділік | 1500 кв. м/сағ |
| Жуу ерітіндісіне арналған бак | 5 л |
| Пайдаланылған ерітіндіге арналған бак | 7 л |
| Операторға арналған орын | Жоқ |
| щетка саны | 2 д. (дана) |
| Максималды жұмыс ені | 440 мм |
| Щеткалардың бетке түсіретін қысымы | 25 г/см2 |
| Шу деңгейі | 65 дБ |
| Салмақ | 24 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Едендерді тазалау түрі | жалпы тазалау |
| Қылқаламның айналу жиілігі | 325 айн/мин |
| Тамақтандыру | литий батареясы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 370 мм |
| Ені | 490 мм |
| Биіктігі | 1175 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз








