Ranger К75-66в Pro ECO models скруббері
Сауда орталықтарындағы және қоймалардың, өндірістік шеберханалардың үлкен аумақтарындағы едендерді күтіп ұстау үшін бортында операторы бар еден жуу машинасы өте қолайлы шешім болып табылады. Мұнда оператор ыңғайлы орындықтың арқасында еден жуғыштың үстінде орналасқан және еден жуғышты руль дөңгелегі арқылы оңай басқарады. ECO энергия үнемдеу жүйесі

Едендерді дезинфекциялау және кәсіби тазалау үшін тамаша шешім 6000 шаршы метрге дейінгі беттерді тазалауға арналған Bennett Ranger R75-66d Pro нұсқасы болады. Бұл модель щеткаларға 50 кг-нан астам тұрақты қысым жасайды , тіпті ең қатты ластаушы заттарды кетіреді. Қатты едендердің барлық түрлерін тазартады және пайдалану оңай. Қылқаламды жылдам босату жүйесі, кәдеге жаратуға арналған резервуарды қарау терезесі және скруббердің кері қозғалыстағы қауіпсіздік жүйесі оны пайдалануды жеңілдетеді , тіпті мамандандырылмаған операторларға да толық қауіпсіздікте жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Скрубберді пайдалану жұмысты жеңіл және жылдам әрекетке айналдырады және тазалау уақытын айтарлықтай қысқартуға мүмкіндік береді.
Жинақтау:
Нейлон щетка (Ø 330 мм) - 2 дана.
Су жинағыш арқалық - 1 дана.
Резеңке жүздер, біреуі жууға арналған, екіншісі кептіруге арналған
Аккумуляторлық батарея, гельді (3х8В/160АЧ)
Аккумуляторды зарядтауға арналған құрылғы - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bennett |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жуу ерітіндісіне арналған бак | 70 л |
| Пайдаланылған ерітіндіге арналған бак | 85 л |
| Салмақ | 120 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Щеткалардың бетке түсіретін қысымы | 60 г/см2 |
| щетка саны | 2 д. (дана) |
| Максималды жұмыс ені | 660 мм |
| Номиналды қуат | 400 Вт |
| Аудан бойынша өнімділік | 3960 кв. м/сағ |
| Операторға арналған орын | Иә |
| Шу деңгейі | 68 дБ |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз






Жіберу 04 мамыр 2026