Операторға арналған отыратын орны бар модель
Машина жетек қозғалтқышымен жабдықталған, нейлон щеткалары жалпы ені 660 мм. Бұл ең аз күрделі электроникасы бар ықшам кластағы қарапайым және сенімді модель. Орташа аумақты (сауда және ойын-сауық орталықтары) үй-жайларды ылғалды тазалауға, сондай-ақ қоймаларда, өндірістік цехтарда тазалықты сақтауға арналған. Шағын өлшемдері бар еден жуғыштың өнімділігі айтарлықтай жоғары (сағатына теориялық 3250 шаршы метр), сонымен қатар ол бос емес бөлмелерде қозғалуға және маневр жасауға мүмкіндік береді. Сағатына 6 км-ге дейінгі жылдамдық еден жуғышты үй-жайларды тазалау үшін сегіз мың шаршы метрге дейін пайдалануға мүмкіндік береді. Жабдық дұрыс жабдықталған, екі дискілі щеткамен, резеңке қалақтары бар сорғыш арқалық жинағымен, екі қайта зарядталатын батареямен және зарядтағышпен бірге жеткізіледі.
Жиынтықта сыйымдылығы 160 А/сағ болатын 2 гельдік аккумулятор бар, олармен машина шамамен үш сағат жұмыс істей алады, бірақ бұл жағдайда гельдік аккумуляторлар үшін зарядтау-разрядтау режимін сақтау және арнайы құрылғыны 8 сағат ішінде қосу қажет. Басқа нұсқада сыйымдылығы 100 А/сағ литий батареяларын орнатуға болады, содан кейін жалпы жұмыс уақыты шамамен 2 сағат жұмыс уақытын құрайды, бірақ құрылғыны кез келген уақытта небәрі 3 сағат зарядтауға қосуға рұқсат етіледі. Батареяны қысқа мерзімде зарядтауға болатындықтан, алып тастауға болатын аумақ ұлғаяды.
Біздің мамандар кез келген еден жуу машинасының моделі мен сипаттамасын анықтауға және қажетті жабдықты сатып алуға көмектесе алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bennett |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жуу ерітіндісіне арналған бак | 70 л |
| Пайдаланылған ерітіндіге арналған бак | 85 л |
| Салмақ | 120 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| щетка саны | 2 д. (дана) |
| Максималды жұмыс ені | 660 мм |
| Номиналды қуат | 400 Вт |
| Аудан бойынша өнімділік | 3960 кв. м/сағ |
| Операторға арналған орын | Иә |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз







Жіберу 04 мамыр 2026