Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кәсіби айналмалы машина
Bennett PX-170 беттерді терең тазалауға арналған. Ротор қуатты қозғалтқышпен жабдықталған. Корпус металдан жасалған және резеңкеленген бампермен жабдықталған. Еденді жылтырату және күтім құралдарын жағу үшін қолданылады. Қонақ үйлер, мейрамханалар, барлар, сауда орталықтары, банктер және қоғамдық мекемелер үшін қолайлы.
- Қылқаламның ені: 43 см
- Өнімділігі: 650 - 840 м2/сағ
- Қуаты: 1 500 Вт
- Қозғалтқыштың айналу жиілігі: 175 айн/мин
- Салмағы: 42 кг
- Жабдық: Орташа қаттылықтағы щетка, жұмсақ щетка, жастықша ұстағыш, резервуар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kedi |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жуу ерітіндісіне арналған бак | 12 л |
| Салмақ | 48 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Щеткалардың бетке түсіретін қысымы | 49 г/см2 |
| щетка саны | 1 д. (дана) |
| Максималды жұмыс ені | 430 мм |
| Номиналды қуат | 1100 Вт |
| Аудан бойынша өнімділік | 1000 кв. м/сағ |
| Операторға арналған орын | Жоқ |
| қуат алу түрі | 220В желісі |
| Шу деңгейі | 64 дБ |
| Қылқалам | |
| Қылқаламның диаметрі | 430мм |
| қылқаламдардың айналу жиілігі | |
| Қылқаламдардың айналу жиілігі | 154 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз






