Bennett Smart S510bt Basic өздігінен жүретін еден жуу машинасы
жетек қозғалтқышымен және техникалық қызмет көрсетілмейтін гель немесе литий батареяларымен жабдықталған, олардың бір зарядынан машина үш сағаттан астам жұмыс істейді.
Ені 510 мм щетка 2250 м2/сағ теориялық өнімділікті қамтамасыз етеді.
Су жинағыш арқалықтың ені 800 мм, бұл төселген бөлмеде жууға ыңғайлы
Іс жүзінде, жұмыс уақытында оператор бір зарядтан шамамен 5000- м2 алып тастайды.
Еден жуу машинасына сыйымдылығы 60, 80, 100 ампер литий батареяларын орнатуға болады. Олардың көмегімен машинаның өнімділігі іс жүзінде 7000 м2-ден асады.
Құны:
- гельдік АКБ 113 А/сағ - 2508000 теңге
- литийлік АКБ 80 А/сағ - 2 976 000 теңге
Сатып алушылардың пікірлері:
Ольга
Еден өте жақсы жуылады.
Кемшіліктері:
Жоқ.
Түсініктеме:
Мен әртүрлі еден жуу машиналарын салыстырдым. Бізде өте жақсы аумақ бар, 7000 м2. Таңдау Италия немесе Қытай болды. Баға айырмашылығы айтарлықтай үлкен болды. Шатастырылған өндіріс-Қытай. Нәтижесінде мен қозғалтқышы бар Беннетті сатып алдым. Және өкінген жоқпын. Біріншіден, ол үлкен бөлмелерді тазалауға арналған. Екіншіден, тартқыш қозғалтқышпен тазалау жылдамдығы жылдамырақ. Нәтижесінде мен ризамын. Негізінде оған ешқандай шағымдар жоқ. Еденді ол тез және сапалы жуады. Ешқандай кір қалмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bennett |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жуу ерітіндісіне арналған бак | 50 л |
| Пайдаланылған ерітіндіге арналған бак | 60 л |
| Салмақ | 70 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Щеткалардың бетке түсіретін қысымы | 25 г/см2 |
| щетка саны | 1 д. (дана) |
| Максималды жұмыс ені | 510 мм |
| Номиналды қуат | 40 Вт |
| Аудан бойынша өнімділік | 2250 кв. м/сағ |
| Операторға арналған орын | Жоқ |
| Шу деңгейі | 68 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1030 мм |
| Ұзындығы | 1240 мм |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз





Жіберу 04 мамыр 2026