Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Bennett Smart S510b негізгі сымсыз еден жуу машинасы
сыйымдылығы 113 а/сағ техникалық қызмет көрсетілмейтін гельдік батареялармен жабдықталған, оның бір зарядынан машина үш жарым сағаттан астам жұмыс істейді. Тазалау ені 510 мм теориялық өнімділікті 1850 м2/сағ қамтамасыз етеді. Іс жүзінде, жұмыс уақытында оператор бір зарядтан шамамен 4000 м2 алып тастайды.
Еден жуу машинасына сыйымдылығы 60, 80, 100 ампер литий батареяларын орнатуға болады. Олардың көмегімен машинаның 12 сағат ішінде өнімділігі 6500 м2-ден асады.
Құны:
- гельдік АКБ 113 А/сағ - 1 812 700 теңге
- литий батареяларымен 60 А/сағ - 2 051 000 теңге
- литийлік АКБ 80 А/сағ - 2 280 000 теңге
- литийлік АКБ100 А/сағ - 2 411 000 теңге
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bennett |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жуу ерітіндісіне арналған бак | 50 л |
| Пайдаланылған ерітіндіге арналған бак | 60 л |
| Салмақ | 70 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Щеткалардың бетке түсіретін қысымы | 25 г/см2 |
| щетка саны | 1 д. (дана) |
| Максималды жұмыс ені | 510 мм |
| Аудан бойынша өнімділік | 1850 кв. м/сағ |
| Операторға арналған орын | Жоқ |
| Шу деңгейі | 68 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1030 мм |
| Ұзындығы | 1240 мм |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз





Жіберу 04 мамыр 2026