Ыдыс жууға және клинингке арналған Terso Т123 губкалары, фаскасы 130×70×44 мм
Ыдыстарды жууға және әртүрлі беттерді ластанудан тазалауға арналған. Көбік резеңке қабаты ылғал мен жуғыш затты жақсы ұстайды.
Артықшылықтары:
— ыдыстарды жууға және дақтарды кетіруге өте ыңғайлы;
— саусақтарға арналған ыңғайлы тұтқа губканы қолыңызда ыңғайлы ұстауға мүмкіндік береді және жұмыс кезінде тырнақтардың немесе беттің зақымдалуын болдырмайды.;
— полиуретанды көбік жуғыш затты губкада ұзағырақ ұстауға көмектеседі; — сығу оңай
Тоқылмаған абразивті материал кірді кетіруде тиімді, нәзік өңдеуді қажет ететін беттерді жұмсақ тазалауды қамтамасыз етеді.
Губка өлшемі: 130×70×44 мм.
Түсі: жасыл.
Материал: абразивті/көбік.
Қаптамадағы дана саны: 8 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Абразивные технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Биіктігі | 45 мм |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Қаптамадағы саны | 8 д. (дана) |
| Өндіріс материалы | Полиуретанды көбік |
| Негізгі қызметі | Әмбебап |
| Түсі | Жасыл |
| Ені | 70 мм |
| Материал | Губка |
| Түрі | Қырғыш |
- Бағасы: 1 300 ₸/қаптама






