Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
130x70x44 мм қаптамада 8 дана TERSO көк ыдыс жууға арналған губкалар
Ыдыс жууға арналған губкалар TERSO Т122 көбік резеңкеден жасалған 130x70x44 мм. нәзік өңдеуді қажет ететін беттерді жұмсақ тазалауға арналған. Абразивті қабат кірді нәзік кетіреді. Абразивті тазалау қабаты бар губкалар ас үйді тазалауға өте ыңғайлы: ыдыстарды, раковиналарды, пештерді тазалау.
Артықшылықтары:
жоғары сапалы TERSO абразиві, кірді тиімді кетіреді, саусақтарды ұстауға ыңғайлы.
Губка өлшемі (LxWxH, мм): 130x70x44 Қаптамадағы саны: 8 дана. Түсі: көк
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Абразивные технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Биіктігі | 45 мм |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Қаптамадағы саны | 8 д. (дана) |
| Өндіріс материалы | Полиуретанды көбік |
| Негізгі қызметі | Әмбебап |
| Түсі | Көк |
| Ені | 70 мм |
| Материал | Губка |
| Түрі | Қырғыш |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз






