Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Профильді абразивті губка TERSO Т125, 130х70х45, сары.
TERSO 125 абразиві бар профильді губка көбіктен жасалған. Губкалар абразивті қабаттың көмегімен тұрақты сіңген ластануларды тиімді кетіреді. Түстерді кодтау жүйесі беттердің айқаспалы ластануын болдырмайды және тазалау процесінің өзін ең тиімді етеді. Сары - беттерді тазалау санитарлық аймақтардың ластану деңгейі төмен. Құмырсқа қышқылы және этил спирті негізіндегі тазартқыш құралдары бар бұйымдарды пайдалануға болмайды.Губканың өлшемі 130х70х45 мм. Қаптамада 8 дана. Тасымалдау қорабында 16 қаптама бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Абразивные технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Биіктігі | 45 мм |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Қаптамадағы саны | 8 д. (дана) |
| Өндіріс материалы | Полиуретанды көбік |
| Негізгі қызметі | Әмбебап |
| Түсі | Сары |
| Ені | 70 мм |
| Материал | Губка |
| Түрі | Қырғыш |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз






