Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көбік резеңке абразиві бар профильді губка, 130х70х45, қызыл
TERSO 124 абразиві бар профильді губка көбіктен жасалған. Беттерді ылғалды тазалауға арналған. Тиімді түрлі ластануларды жояды. Губканың тығыз құрылымы оның пайда болуына мүмкіндік береді қалың көбік, жуғыш затты үнемдейді. Ыңғайлы профиль пайдалану кезінде губканың сырғып кетуіне жол бермей, қолмен ыңғайлы ұстауға ықпал етеді. Жағымды қанық қызыл түс тазалау кезінде жақсы көңіл-күй сыйлайды. ГБКИ өлшемі 130х70х45 мм. Қаптамада 8 дана. Тасымалдау қорабында 16 қаптама бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Абразивные технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Биіктігі | 45 мм |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Қаптамадағы саны | 8 д. (дана) |
| Өндіріс материалы | Полиуретанды көбік |
| Негізгі қызметі | Әмбебап |
| Түсі | Қызыл |
| Ені | 70 мм |
| Материал | Губка |
| Түрі | Қырғыш |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз






